F

17 Ocak 2019

Virgil Abloh, Kendi Aksesuar Markasını Yarattı!

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Virgil Abloh, aksesuar, off-whiteFotoğraf: @virgilabloh

Louis Vuitton ve Off-White'ın yaratıcı beyni Virgil Abloh, geçtiğimiz günlerde Instagram aracılığıyla, yeni uğraşlarının fotoğraflarını paylaştı ve paylaşımlar beklediğimiz kadar sıra dışıydı. Tasarımcı, ataçlardan esinlendiği aksesuar koleksiyonuyla kendi adı altında bir aksesuar markası yaratmaya hazırlanıyor.

Üç yıldır aksesuarların yapım aşamasında olduğunu belirten Abloh, Instagram üzerinden, markası hakkında bilgi verebilecek küçük bir önizleme ile merakları giderdi. Virgil Abloh markası altında “Recycled Jumbo Paper Clips” yazılı bir kutu ve ataşlardan yapılmış bir kolyeyle verdiği poz, şimdilik koleksiyona dair bildiğimiz sınırlı bilgiler arasında. 

Virgil Abloh, aksesuar, off-whiteFotoğraf: @virgilabloh

Meraklısına not: Koleksiyon yalnızca ön sipariş yoluyla satın alınabilecek.

Abloh hayranlarına küçük bir bilgi! Tasarımcı bir çiçekçi işletmek için modayı bırakabileceğini söyledi ve ekledi: “Yaşlandığım ve tamam dediğim zaman, uzak bir kasabada, bir çiçek dükkanı açacağım. Konsepti kafamda tasarladım. Süper garip olacak. Her şeyin uzağında olacağım ve yaratıcılığı sadece buketlerime yansıtacağım. Kim bilir, belki de yakında olabilir?”

ETİKETLER: VİRGİL ABLOH , TAKI , AKSESUAR , OFF-WHİTE , TREND