16 Eylül 2019

Victoria Beckham'ın Bir Numaralı Konuğu: Harper Seven

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

victoria beckham

Victoria Beckham inanılmaz yoğun bir etkinlik takviminin içerisinde. Geçtiğimiz Cumartesi Victoria Beckham Beauty'yi lanse ettikten sonra Pazar günü Londra Moda Haftası'nda 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sergileyen tasarımcıyı bu sürede ailesi tabii ki yalnız bırakmıyor.

David ve Victoria Beckham çiftinin en küçük çocukları Harper Seven neredeyse iki yaşından beri defilelerde annesini 'frontrow'dan izleyen sıkı bir takipçi. Ve şimdi o küçük bebek, sekiz yaşında kocaman bir çocuk. Victoria Beckham'ın, Prens Williams ve Kate Middleton'ın düğün törenindeki hamile halini hatırlayıp 'Harper Seven ne ara bu kadar büyüdü?' diye sorgulayanlardansanız, yalnız değilsiniz.

victoria beckham

Krem rengi çiçekli elbisesi ve metalik altın renkli ayakkabılarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Harper içinse Victoria Beckham'dan da bir mesaj var 'Bir numaralı konuğum!'

Biraz koleksiyondan bahsedecek olursak,2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda aldığı ilham için tasarımcı, “Canlılık, kolaylık, özgürlük” diyor ve ekliyor “Bu koleksiyon için düşündüğüm fikirler, günümüzdeki hareket halindeki dinamik kadınlar. Kontrollü, özgür, canlılık ve gerçeklik. Kadınlarda her zaman farklı fikirler, farklı ruh halleri arasında hareket eden bir dualite vardır. Bir kadınla ve onun hayatıyla birlikte hareket eden kıyafetleri seviyorum.”

ETİKETLER: HARPER SEVEN , VİCTORİA BECKHAM , ANNA WİNTOUR , DAVİD BECKHAM