10 Mart 2010

Vanity Fair Oscar partisi

Pazar gecesi yaşanan Oscar trafiğinin ardından Vanity Fair dergisi bir parti düzenledi. Kırmızı halı şıklığına doymayan Hollywood yıldızlarının bazıları davete aynı kıyafetlerle katılırken bazıları da şıklığını güncelleyerek yeni bir görünümle gelmeyi tercih etti.

Jennifer Lopez ve Cameron Diaz, kırmızı halıdaki Lady Gagavari ihtişamlı kıyafetlerini çıkarıp daha mazbut kıyafetlerle gelmeyi seçen aktrislerdendi. Diaz'ın Victoria Beckham tasarımı elbisesi gecenin akıllarda kalan hit elbisesi oldu. Diane Kruger de gece için Chanel Couture'ünü çıkarıp Calvin Klein'dan kırmızı bir kokteyl elbisesi için seçti. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayı Anna Kendrick aynı tasarımcının farklı tasarımıyla geceye devam edenlerdendi. Kendrick, Elie Saab imzalı bir kokteyl elbisesi giydi.

Gecede ağırlıklı olarak koktel elbiseleri tercih edilirken kırmızı rengin hakimiyeti gözlerden kaçmadı. Kırmızıyı en iyi taşıyan isim de hiç kuşkusuz genç şarkıcı Katy Perry'ydi. Zuhair Murad tasarımı gece elbisesinin içinde Perry tıpkı bir denizkızını andırıyordu.

Fotoğraflar için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER: CHANEL , JENNİFER LOPEZ , KATY PERRY , DİANE KRUGER , ANNA DELLO RUSSO , ELİE SAAB , CAMERON DİAZ , ZUHAİR MURAD , CALVİN KLEİN