22 Nisan 2010

Tokyo'da AIDS için sahnedeydi

M·A·C Viva Glam sözcüsü Lady Gaga, geçtiğimiz akşam Tokyo'yu salladı. Viva Glam koleksiyonunun tanıtıldığı geceye Lady Gaga, geleneksel Japon düğün törenlerinden ilham alan bir kıyafetle katıldı. Modernize edilmiş beyaz kostümüyle uyumlu piyano eşliğinde ilk olarak Speechless adlı şarkısını seslendirdi. Ardından Alejandro ve Bad Romance'ı söylerken sahneye yağan kiraz çiçekleri ve kar taneleri de izleyenleri coşturdu.

Kanadalı sanatçı Terence Koh tarafından tasarlanan piyano için de Viva Glam koleksiyonu çıkış noktası olmuş. Lady Gaga'nın performans sonrasında imzaladığı piyano 30 Nisan'da Donatella Versace ve Anna Wintour ortaklığıyla Art of Elysium Müzayedesi'nde satışa sunulacak.

900 kişinin katıldığı davet M·A·C AIDS Fonu desteğiyle gerçekleşti. Fon, HIV/AIDS farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Lady Gaga ve Cyndi Lauper sözcülüğünde gerçekleşen Viva Glam kampanyalarının geliri de bu fona aktarılıyor. Tokyo Grand Hyatt Hotel'de gerçekleşen bu son etkinlikten de elde edilen 110.000 Dolar fona bağışlandı.

Foto Galeri için tıklayın.

İlgili Başlıklar