19 Kasım 2018

Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali 11 Yaşında

tohum otizm

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli çocuklar yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gelenekselleşen Alışveriş Festivali’nde bu sene de ziyaretçileri yine birbirinden özel sürprizler bekliyor. Bu sene 21 ve 22 Kasım tarihlerinde saat 10:00 – 21:00 arasında gerçekleşecek etkinliğinin mekanı yine Four Seasons Hotel at the Bosphorus olacak. İsteyen herkesin giriş ücretini ödeyerek ziyaret edebileceği Alışveriş Festivali’nde ziyaretçiler, yılbaşı öncesi sevdikleri için hediyeler alırken aynı zamanda otizmli çocukları da sevindirecekler ve onların eğitimine de katkıda bulunmuş olacaklar.

Gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek için

Etkinlik giriş ücreti, katılımcı firmalardan sağlanan gelir, yılbaşı alıveriş sepetleri, seminer ve çekiliş bileti ücretlerinin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak. Bu yıl yine birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile şenlikteki yerini alacak.

Ziyaretçiler; takıdan giyime, dekorasyondan tekstile, mücevherden aksesuara, birçok  konuda 110’u aşkın birbirinden seçkin ve özel markanın ürünlerini ve koleksiyonlarını bir arada bulabilecekler. Bilinen birçok markanın yanı sıra  tarzıyla öne çıkan yeni firmalar da İstanbullulara farklı seçenekler sunacak. Geçtiğimiz sene 3000’i aşkın kişinin ziyaret ettiği etkinliğe, bu sene ise en az 4.000 ziyaretçinin katılması bekleniyor.

11.yıla özel 11 hediye çekilişi

Etkinlikte hazırlanan özel sürprizlerden biri de 11. yıla özel 11 hediye çekilişi olacak. İş hayatının önemli kurumları, çağdaş sanatçılar ve seçkin markaların Tohum Otizm Vakfı’na bağışladığı birbirinden özel hediyeler çekilişe katılan şanşlı ziyaretçileri bekliyor olacak.

Kişisel gelişim söyleşileri

Alışveriş Festivali’nde ziyaretçiler alışverişin yanı sıra sağlık ve kişisel gelişim alanlarında fark yaratan isimlerin söyleşilerine katılıp kişisel kazanımlar elde etme imkanı da bulabilecek.

Özel tasarım yılbaşı sepetleri sürprizlerle dolu

Alışveriş Festivali’nde, Tohum Otizm Vakfı kurucularının yanı sıra cemiyet, sanat ve iş dünyasının ünlü isimleri tarafından hazırlanan birbirinden özel yılbaşı hediye sepetleri de otizmli çocuklar yararına satışa sunulacak. Sepetlerden elde edilen gelirin tamamı yine otizmli çocukların eğitim projelerine aktarılacak.   

Katılan herkesin keyifli zaman geçireceği etkinlikte yerinizi alıp otizmli çocuklar için yürütülen projelere destek olabilirsiniz. 

ETİKETLER: TOHUM OTİZM