20 Aralık 2018

The Chilling Adventures of Sabrina Netflix ile 2 Sezon Daha Anlaştı!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Netflix

Fotoğraf: Instagram/@netflix

Yeni yıl yaklaşıyor, kar haberleri dört bir yanımızı sarıyorken evde oturup Netflix'te vakit geçirmenin tam zamanı! Sezona uygun diziniz de hazır: The Chilling Adventures of Sabrina.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan dizi tüm gizemi ve sihirli dünyasıyla yılbaşı ruhunu en keyifli şekilde yansıtıyor. Üstelik Sabrina'nın biz fanilere harika bir haberi de var: Anlaşmalar imzalandı ve The Chilling Adventures of Sabrina iki sezon daha devam edecek. Bu durumda toplamda dört sezona ulaşmış olacak.

İkinci sezonun çekimlerine başlandığını ve çekimlerin devam ettiğini biliyoruz. Üçüncü ve dördüncü sezon da 2019'da çekilecek. Böylelikle 2019 için şimdiden Sabrina'nın yılı diyebiliriz.

Sabrina 

Fotoğraf: Twitter/@RobertoAguirreSacasa

Bu haberi Twitter hesabından duyuran dizinin prodüktörü Roberto Aguirre-Sacasa, ünlü oyuncuların yenilenen sözleşmeyi nasıl kutladıklarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Fotoğrafta Sabrina'yı canlandıran Kiernan Shipka'yı, Harvey Kinkle'ı oynayan Ross Lynch'i ve Rossalind Walker olarak karşımıza çıkan Jaz Sinclair'i pijamalarıyla görüyoruz. Muhtemelen mutluluktan pijama partisi veriyorlar.

 

 

ETİKETLER: NETFLİX , THE CHİLLİNG ADVENTURES OF SABRİNA , DİZİ , KİERNAN SHİPKA