18 Eylül 2020

Teknolojik Alışveriş Dönemi

Modern feminenliği kutlayan, zamansız ve her kadına hitap eden tasarımları ile bilinen Avustralya’nın önde gelen kadın giyim markası Forever New, yenilenen web sitesiyle 17 Eylül itibariyle yeniden Türkiye’de. Üstelik çok özel ve teknolojik bir alışveriş deneyimiyle…

ForeverNew 

Markanın global büyüme planını gerçekleştirmek üzere İngiltere’de kurduğu operasyon merkezinde, Magento Commerce Cloud ve eShopworld iş birliği ile geliştirilen yeni global web sitesi 19 farklı ülkede lokal para birimi, esnek ödeme yöntemleri, yerel müşteri hizmetleri ve yerel içeriklerle lokal Forever New alışveriş deneyimi sunuyor. Üstelik bu web sitesinden alışveriş yapan müşteriler True Fit teknolojisi sayesinde kendilerine özel oluşturulan ürün seçeneklerini de deneyimleme şansına sahip olacaklar. Bu özel teknoloji “Hangi beden bana olur?” sorusuna tahmin gereksinimini, kişiselleştirilmiş beden ve kalıp önerileri ile, tüm Forever New ürünlerinde ortadan kaldırıyor. True Fit özelliğini kullanabilmek için Forever New müşterilerinin herhangi bir ürün sayfasında ‘Hangi bedenim’ butonuna tıklamaları ve gerekli bölümleri doldurmaları yeterli. Bilgiler bir kere doldurulduğunda True Fit inovatif teknolojisi ile müşterinin beden şeklini analiz ederek en uygun beden öneriliyor.

ForeverNew

Daha önce farklı bir iştirak üzerinden Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Forever New, ülkemizden 2019 yılının başında ayrılmıştı. Yenilenen web sitesi ile artık Melbourne’da markaya özel olarak tasarlanan koleksiyonlara tüm Avrupa ile aynı anda ulaşmanız mümkün. Her ay farklı bir tema ile eşi benzeri olmayan çok yönlü davet kıyafetleri, ofis giyim ve her günü şıklaştıracak romantik çiçek desenli feminen silüetler forevernewclothing.com/tr’de sizleri bekliyor.

 

ETİKETLER: FOREVER NEW , E-TİCARET , TEKNOLOJİ