20 Kasım 2018

Taylor Swift Bir Valizin İçinde Gizleniyor mu?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

 Taylor Swift

Fotoğraf: Larry Busacca/Getty Images

Tuvalet camından kaçanları gördük, şemsiyeyle saldıranları gördük. Kılık değiştirenleri de biliyoruz ama basın mensuplarına yakalanmamak için bir valizin içinde saklananı ilk kez duyuyoruz. Magazin dünyasının içerisinde hala şaşırabiliyor olmamız inanın bir mucize.

Geçtiğimiz yaz aylarında basına yansıyan o meşhur kareyi hatırlıyor musunuz? Taylor Swift'in New York'ta oturduğu apartman dairesinin önünde, güvenlik görevlisi kılığında iki adam kocaman bir valiz taşıyor. İkisi de fazlasıyla yapılı, güvenlik görevlisi gibi. Valizi dünya yıldızının turne arabasına yüklüyorlar. Fotoğrafı gören herkes Swift'in taşınmak üzere olduğunu düşünürken, o kareyi dikkatle inceleyen Swift hayranları böyle düşünmüyor. Onlar valizin içinde Swift'in kendisinin olduğundan yüzde yüz emin. Öyle ki bu şehir efsanesi bir hayranın illüzyonundan çok daha öteye giderek, sosyal medyada bir komplo teorisi gibi ışık hızıyla yayılıyor. Fotoğrafın yasal hak sahibi Splash bu iddialar karşısında şaşkın. Yüzde yüz emin olmadıkları, kanıtlayamadıkları bir durum hakkında yorum yapmaktan kaçınıyorlar. 

Allah'tan Zayn Malik var. Vogue'a konuşan Zayn gördükleri ve anlattıklarıyla Swift hayranlarının içine su serpiyor. Söyledikleriyle akli dengelerinin yerinde olduğunu kanıtlıyor. "Taylor görünmezliğin formülünü bulmuş. Sürekli etrafta ama kimse görmüyor çünkü bir valizin içinde gizleniyor."  

Zayn'in dalga geçtiğini düşünenler varsa, uyalarım. Ünlü müzisyen gayet ciddi. Fifty Shades Darker'ın soundtrack'i için birlikte çalışan ve yakın arkadaş olan iki müzisyen, görüldüğü üzere birbirlerinin sırlarına da hakimler. Bu durumda aşağıda derlediğimiz 'Taylor Swift Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek' isimli içeriğimize altıncı maddeyi de eklemek gerekecek: Taylor Swift basına yakalanmamak için valizin içinde dolaşıyor!

Taylor Swift Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , VALİZ , ZAYN MALİK