08 Aralık 2010

Tanrıçaların takvimi

GÜNCELLEME: Kamera arkasında yaşananları merak ediyor musunuz?


Foto Galeri için tıklayın.

 

 

Karl Lagerfeld'in Antik Yunan ve Roma mitolojilerinden ilham alarak temasını belirlediği Pirelli 2011'in çekimleri sonunda ortaya çıktı. Bu sene daha bir ilgi ve merakla beklenen takvimde süper modellerin yanı sıra ilk kez bir erkek de kullanıldı.

Lagerfeld, tema için "Ben bir politeistim ve tek bir tanrıya değil birçok tanrının varlığına inanıyorum. Tanrıçaları da çok seviyorum. Çünkü bence onlar yetki sahibi olmuş ilk özgür kadınlar," diyor. Freja Beha Erichsen, Isabeli Fontana, Elisa Sednaoui, Magdalena Frackowiak, Anja Rubik, Abbey Lee Kershaw, Lara Stone, Daria Werbowy, Heidi Mount, Erin Wasson, Iris Strubegger, Jeneil Williams ve Natasha Poly'den oluşan süpermodel tanrıçalara Lagerfeld'in ilham perisi Baptiste Giabiconi'nin yanı sıra Sébastien Jondeau, Brad Kroenig, Garrett Neff ve Jake Davis gibi erkek modeller de eşlik etti. Lagerfeld'in Paris'teki stüdyosunda gerçekleşen çekimlerin baş konuğu ise Tanrıça Hera rolünde Julian Moore.


Foto Galeri için tıklayın.

ETİKETLER: DARİA WERBOWY , KARL LAGERFELD , ERİN WASSON , HEİDİ MOUNT , MAGDALENA FRACKOWİAK , BAPTİSTE GİABİCONİ , LARA STONE , JAKE DAVİS , ELİSA SEDNAOUİ , NATASHA POLY , IRİS STRUBEGGER , ISABELİ FONTANA , ANJA RUBİK , ABBEY LEE KERSHAW , FREJA BEHA ERİCHSEN , BRAD KROENİG , JULİAN MOORE , GARRETT NEFF , JENEİL WİLLİAMS , SÉBASTİEN JONDEAU , PİRELLİ