F

04 Aralık 2018

Swarovski'nin Büyülü Ormanı

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

 Swarovski

Swarovski, bu sezon kadınları mistik bir “Orman Masalları” temasıyla karşılıyor. Büyüleyici bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açan markanın kış koleksiyonu, eşine yalnızca peri masallarında rastlanan bir fanteziye ve ışıltıya hayat veriyor.

Swarovski

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin, “Bu kış ışıltılı takılarla dolu, ihtişamlı ve fantastik bir yer olan büyülü bir kristal ormanına giriyoruz, bu orman Swarovski’nin DNA’sını eksiksiz olarak yansıtıyor. Sincap, tilki, böcek, örümcek ve kelebekler gibi orman dostlarının yanı sıra çiçekler ve bitki örütsü de koleksiyona güçlü bir karakter ve duygusal bir vurgu katıyor. Zamansızdan modaya ve zariften cesura uzanan, kolay bir kullanıma sahip tasarımlarla uyumlu, oyuncu bir ruha sahip, oldukça seçkin, lüks takılardan ilham alan ve sevimli işçilik detaylarına sahip bir tasarımı seçtim” diyor.

Swarovski

Swarovski’nin büyülü ormanı dünyadaki tüm kadınlara ışıltı vadederken, aynı zamanda kristallerin yalnızca özel günlerde kullanılan tasarımlar olmadığını da hatırlatıyor.

Olağanüstü işçilik arayanlar Magnetic, orman canlılarını sevenler March, zamansız parçalar arayanlar Timeless Vintage, cesur hamlelerden hoşlananlar ise Magnetized koleksiyonlarına göz atabilir.

ETİKETLER: SWAROVSKİ , YENİ YIL , 2018-19 SONBAHAR/KIŞ , MÜCEVHER