11 Ocak 2017

Swarovski'den İhtişamlı Romantizm

Küçük sevgi sembollerinden göz kamaştırıcı parçalara Paris’in ihtişamından ilham alan en romantik Sevgililer Günü hediyeleri Swarovski’den.

swarovski

Işıldayın, cesur olun ve Swarovski’nin şehirli romantizme övgü niteliğindeki yeni takı koleksiyonu Crystal Wishes ile göz kamaştırmaya hazır olun. Işıltılı pavé vurgular, pembe ve altın metal tonları, son moda siluetler ve ihtişam katan ışıltılı Swarovski kesimlerinin birbirine zahmetsizce karıştığı bu şık koleksiyon Sevgililer Günü seçkisinin en dikkat çekici parçalarını sunuyor. Modern ve romantik bir yaklaşım sunan, her biri özel anlam taşıyan ışıltılı sembolleriyle hikayesini kendi anlatan koleksiyonda göz alıcı ışıltılara sahip, gümüş, altın ve pembe altın tonlarında yıldız, kalp, ay, anahtar ve nazar boncuğu şeklinde charm’lar Swarovski kristalleriyle bezenerek şık zincirlerin ucundan sarkıyor.

Crystal Wishes setlerinde yer alan takıları ister üst üste takarak göz kamaştıran katlı bir görünüm elde edebilir, isterseniz de Sevgililer Günü’nde sevginizin bir ifadesi olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER: SWAROVSKİ , KARLİE KLOSS , SEVGİLİLER GÜNÜ