05 Eylül 2017

Sezonun Zıtlıklardan Oluşan Yeni Kadını

mango

Mango'nun maskülen ve feminen silüetleri bir araya getiren 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonu, tam anlamıyla zıtlıklardan oluşuyor! Yeni sezon kadın koleksiyonunda bir yanda maskülen kesimler, oversize blazer ceketler, militer kıyafetler ve güçlü takım elbiseler ön plandayken; diğer yanda ise klasik küçük siyah elbiseler, uçuşan kumaştan kıyafetler ve feminen formlar başrolde. Rafine bir kış gardırobunun kilit parçalarını barındıran Mango'nun yeni sezonunda, gündüzden geceye çabasız ve şık görünmenin stil sırları gizli. 

mango

Zıtlıkları ustaca bir araya getiren koleksiyonda, başrolünde yer alan yeşil ve hardal renklere, sıcak kırmızı, kahve ve kiremit rengi eşlik ediyor.

mango

Bu sezon erkek koleksiyonunda da durum farksız. Erkekler için de, sezonda hacimi ve proporsiyonuyla dikkat çeken kullanışlı ve modern ürünlerle karşılaşıyoruz. Ekstra uzun paltolar, parkalar ve oversize kazaklar, fitilli kadife montlar ve kadife bomber ceketler, çift düğmeli zamansız takım elbiseler ve çift taraflı koyun yünü klasik aviator ceketlerle zıtlık oluşturuyor.

mango

mango

Moda editörlüğü Vogue Paris Moda Direktörü Aleksandra Woroniecka tarafından yapılan kampanyanın, tezatları buluşturan filmini izlemeden geçmeyin!

Mango 2017 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

 

ETİKETLER: MANGO , KAMPANYA , 2017SONBAHARKIS