19 Ocak 2021

Sevgililer Günü Şıklığı Evinizde

Faik Sönmez

Günün her saati giyilebilir, dünya modasının izindeki birbirinden güzel parçalarla dolu koleksiyonuyla Faik Sönmez, Sevgililer Günü için de akla gelen ilk adreslerden biri. Doğal, rahat ve şık tasarımlarla, sadeliği ve zarafeti ön plana çıkaran koleksiyonundaki iddialı ve konforlu parçalar, kadınların yeni yılda da favorisi olmaya aday.

Faik Sönmez

Faik Sönmez

2021 Sonbahar-Kış sezonunun olmazsa olmaz trendlerine sahip koleksiyonda büyük ve yalın çiçek desenleri göz alırken, geometrik monochrome grafikler ve yılan gibi vahşi hayvan desenleri sofistike bir tarza göz kırpıyor. 

Faik Sönmez

Koleksiyonun hakim renkleri, gri-bej tonlarının ekru-siyah ile kombinlendiği tasarımların yanı sıra, canlı ve çarpıcı kırmızıların yine ekru-siyah ile uyumundan doğan kombinler yaratıyor. Bunların yanı sıra bordo, kiremit, asit ve olive renginin birlikte kullanıldığı parçalar, sonbahar tonlarında bir şıklığa davetiye çıkarıyor.

Faik Sönmez 

Koleksiyonun göz alıcı parçaları ise şöyle…

Casual-chic görünüm sağlayan ekose ve çizgili gömlek ve elbiseler, ev konforunda bile şıklığı yansıtan eşofman takımları, kalıplarıyla öne çıkan jean pantolonlar, kendinden dokulu kumaşlardan şık elbiseler, doğal elyaflı modeller koleksiyonda göze çarpıyor. Şıklığı rahatlıkla birleştiren örme ceketler, elbiseler ve örme pantolonlar ise kış mevsiminde sıcak bir hava yakalıyor. Ayrıca her sezonun favorisi tüvit ceketler, çarpıcı desenler ve renklerden oluşan jakarlı ceketler ve üç sezondur devam eden saten trendini yansıtan ceketler, etekler, elbiseler ve pantolonlar koleksiyonda zengin seçenekler oluşturuyor.

ETİKETLER: FAİK SÖNMEZ , SEVGİLİLER GÜNÜ , ALIŞVERİŞ