04 Temmuz 2015

Series 3

YAZI: İNAN KIRDEMİR


Nicolas Ghesquière, sanat dilini yine buluşturmak, birleştirmek için kullanıyor. Farklı yaş gruplarını ve milletleri temsil eden kadınları Series 3 kampanyası için bir araya getiren kreatif direktör, Louis Vuitton’un idealini tanımlamakta kullandığı farklı anlanlardaki kadınlara yakından ama eşit mesafede odaklanıyor. Juergen Teller ve Bruce Webber’ın fotografik perspektiflerini ustaca kullandıkları çekimde İsveçli aktris Alicia Vikander başrolde.

15-07/03/louis_vuitton_series-1435925089.jpg

Fotoğraf: Juergen Teller & Bruce Webber

Jennifer Connelly, Liya Kebede, Fernanda Ly ve Angel Rutledge gibi isimlerin de Louis Vuitton kadrosuna dahil olduğu kampanya çekimleri, bir heykeltıraşın yaşam boyunca kurguladığı ütopik evinde fotoğraflandı. Görsellerin çekildiği mekan, Nicholas’ın modern mimariye olan tutkusunun bir yansıması olarak dikkat çekiyor.

Alicia Vikander Kimdir?

26 yaşındaki Alicia, kısa süre içinde sinema dünyasının en önemli yapımcıları ve aktörleriyle çalışmayı başardı. Anna Karennina’da Jude Law, Akademi Ödülü adayı A Royal Affair’da Mads Mikkelson ile oynadı. 2015’te en az sekiz filmle izleyiciyle buluşacak olan genç yıldız, Amerikan kült çıkışı Ex Machina, Guy Richie’nin yeni filmi The Man From U.N.C.L.E.’da Henry Cavill, The Danish Girl’de Eddie Redmayne ile, Tulip Fever’da Christoph Waltz ve Judie Drench’le kamera karşısına geçerken Dere Cianfrance’ın yönettiği The Light Between Oceans’ta Michael Fassbenderla rol aldı.

 Series 3 Tanıtım Filmi

 

 

Louis Vuitton Sonbahar/Kış 2015 Koleksiyonu

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , SERİES 3 , NİCOLAS GHESQUİÈRE , JUERGEN TELLER , BRUCE WEBBER