05 Nisan 2012

Save Venice 2012 Balosu

Geçtiğimiz akşam New York'taki 583 Park Avenue'de Badgley Mischka'nın sponsorluğunda gerçekleşen Save Venice 2012 Balosu'nda birbirinden ilginç ve yaratıcı maskeler yarıştı. A Night on the Lido (Lido'da Bir Gece) teması çerçevesinde daveti karnavala dönüştüren konuklar arasında Mark Badgley, James Mischka, Olivia Chantecaille, Amanda Hearst, Michelle Harper ve Beatrice Rossi-Landi gibi isimler vardı.

Amerikalı fotoğrafçı ve televizyon yıldızı Patrick McMullan'ın seçtiği en iyi maske kumdan kale şeklinde gelen bir çifte ait. Gecede KRal ve Ben, ordövr tabağı, kurtadam, mercan kayalıkları ve Downton Abbey dizisinden Lady Mary temalı maskeler dikkat çekti. Gecenin en renkli anı ise, tüm konukların yemekten sonra Michael Jackson'ın Thriller şarkısıyla dans etmesiydi.


Foto Galeri için tıklayın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Vogue Paris'in 90. yaşgünü Palazzo Pozzo di Borgo'da Carine Roitfeld'in ev sahipliğinde maskeli baloyla kutlanmıştı. Tıklayın.

Carine Roitfeld'in geçtiğimiz Ekim ayında Raspoutine Restaurant'ta gerçekleşen vampir temalı kostüm partisi için tıklayın.

Madison Avenue'de Lanvin'ün üç katlı butiği Cadılar Bayramı kutlamalarında rengarenk bir maskeli baloya dönüşmüştü. Alber Elbaz'ın ev sahipliğinde gerçekleşen parti fotoğrafları için tıklayın.

Teksas'lı aktris Allison Sarafim'in Cadılar Bayramı partisinde tema sürrealizmdi. Tıklayın.

İlgili Başlıklar