13 Eylül 2019

Sarah Jessica Parker ile Intimissimi Kusursuz Seksapelin İzinde

YAZI: ZEYNEP GÜR

intimissimi

İtalyan iç giyim markası Intimissimi, 2019-20 Sonbahar/Kış sezonunda da cazibenin kurallarını yeniden yaratmaya devam ediyor. Retro Future koleksiyonuyla hayvan desenlerini, floral motifler ve yaprak figürleriyle harmanlayan Intimissimi, sportif kumaşlarla kontrast siluetlere imza atıyor. Ve başrolde, Intimissimi'nin marka elçisi Sarah Jessica Parker!

Intimissimi'nin en güncel koleksiyonunun renk skalası zengin ve pozitif renklerden meydana geliyor. Modern kadının en derin arzularına hitap eden Luxe Tapestry kapsül koleksiyonu ise göz alıcı kumaşların ve parlak jakarlı dokuların hakimiyetinde. 

Intimissimi kadını antik pembe ve açık mavi tonlarıyla güne soft ve yumuşak bir başlangıç yapıyor. Esnek ve konforlu dantellerin ahenginden meydana gelen Retro Future koleksiyonunu, romantik enerjili ve floral desenli iç çamaşırları ve pijamaları oluşturuyor.

Günün geri kalanında ise Intimissimi kadınını ekoseli ve konforuna düşkün kumaşların davetkar tabiatı karşılıyor. Saatler gece yarısını gösterdiğinde ise payetlerin ve püsküllerin seksapel ve albenisi yüksek tavrına teslim oluyor Intimissimi kadını.

intimissimi

Intimissimi aynı zamanda, yeni kampanyası Bra Twist'le de karşınızda. Başrolde Sarah Jessica Parker. Kampanya filmlerinde sütyen giymenin inceliklerini anlatarak kadınlara yol haritası çiziyor. Ünlü oyuncu, stil ikonu personasını bir kenara bırakıp mentor'a dönüşüyor bu defa. Böylelikle Intimissimi kadınına, siluetinde ufak rötuşlar yapıp kişiliğini daha iyi ifade ifade edebilmesi için bir şans doğuyor. 

ETİKETLER: SARAH JESSİCA PARKER , İNTİMİSSİMİ