13 Mart 2012

Saçları adeta imzaları gibi

Taşıması iddialı. Her yüz tipine ve ten rengine de uyumlu olduğu söylenemez. Fakat bazı isimler varki, platin sarısı saçları onların adeta imzası gibi. Son günlerde yerli televizyon kanallarında ve sokaktaki reklam panolarında gördüğünüz Baywatch'ın sansasyonel oyuncusu Pamela Anderson'dan İtalyan modasının medarı iftiharlarından Donatella Versace'ye, rock müziğin asi kızı Courtney Love'dan modaya transfer olan Gwen Stefani'ye kadar pek çok şöhretli isim bu saçlarıyla hafızalara kazındı.

Podyumlarda Ginta Lapina, Aline Weber, Abbey Lee Kershaw ve Agyness Deyn gibi genç modeller bu bayrağı taşırken, Madonna ve Marilyn Monroe gibi kült isimler de tarihin önemli sarışınları arasında yer alıyor.


Foto Galeri için tıklayın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Tarihin bilinen en seksi ve sevilen sarışını Marilyn Monroe'nun efsane saçları ve son dönemde ona hayat veren Michelle Williams'ı hatırlamaya ne dersiniz? Tıklayın.

ETİKETLER: MADONNA , GWEN STEFANİ , MARİLYN MONROE , DONATELLA VERSACE , COURTNEY LOVE , AGYNESS DEYN , ALİNE WEBER , GİNTA LAPİNA , PAMELA ANDERSON , ABBEY LEE KERSHAW