28 Mart 2016

Rihanna The Trainer Sneaker ile Oyunu Değiştiriyor

Şubat ayında gerçekleşen New York Moda Haftası’nda, dünyaca ünlü bir pop yıldızının korkusuz ve oyunu baştan yazan bir tasarımcıya dönüştüğüne şahit olduk. Puma’nın Kreatif Direktörü Rihanna, 2016 Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunu tanıtırken aslında yaptığı şey, kalıplara sığmayı reddeden tasarım anlayışını bütün dünyaya, en yüksek sesle ilan etmekti.

Japon sokak kültürünü gotik bir anlayışla yeniden yorumlayan bu koleksiyon, milyonlarca hayranının yıllardır çözmeye çalıştığı “Rihanna gizemini” açıklığa kavuşturacak mı, henüz bilmiyoruz. Yine de elimizde büyük bir ipucu var. Hem de şimdiden Puma mağazalarında: Rihanna’nın spor rahatlığını fütüristik bir tasarımla buluşturduğu yepyeni sneaker modeli, THE TRAINER.

Puma

Geleneksel bir antrenman ayakkabısını, ileri bir moda anlayışıyla yeniden yorumlayan THE TRAINER, sıra dışı görümüyle inanılmaz çekici ve karizmatik. Ayakkabıda kullanılan materyallerden taban dokusuna, teknik özelliklerinden renklerine, aklınıza gelebilecek bütün detaylarla bizzat ilgilenen Rihanna, anlaşıldığı üzere spor ve modanın gerçek bir füzyonunu yaratmak konusunda son derece kararlı.

Puma ile işbirliğimin tek amacı yalnızca kendi tarzımı ifade etmek değil. Aynı zamanda ulaşmak istediğim yaratıcılık seviyesinin sınırlarını zorlamak istiyorum,” diyor Rihanna. “Tahmin edilemez ve beklenmedik şeyler yaratarak Puma’yı yepyeni yerlere taşımak istiyorum.” Çok özel tasarımının yanı sıra, 360 derece harekete izin veren esnek yapısı ve ayağı çok iyi destekleyen teknik özellikleriyle dikkat çeken THE TRAINER, oyunu değiştirmekten korkmayan herkesin favorisi oldu bile.

THE TRAINER, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle yalnızca İstinye Park, Cevahir ve Bayrampaşa Forum İstanbul PUMA mağazalarında, sınırlı sayıda.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Bu bir tanıtımdır.

ETİKETLER: FENTY X PUMA , RİHANNA , PUMA