05 Şubat 2019

Rihanna Super Bowl'u Neden İzleyemedi?

YAZI: ZEYNEP GÜR

super bowl rihanna

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Super Bowl'u kaçırdığınız için üzülüyor musunuz? Bu konuda yalnız asla değilsiniz, çünkü dünyaca ünlü bir isim daha sizinle aynı kaderi paylaştı. O kişi Rihanna'dan başkası değil! Dün gerçekleşen Super Bowl, yine Amerika kıtasının neredeyse tamamını ve Amerikan futbolu severleri ekranlara kitledi. NBA finalinden bile daha çok izlenen Super Bowl, yayınlandığı üç saat boyunca milyonlarca insanın gündemine oturdu. Fakat içlerinden biri Super Bowl'a direnmeyi başardı; karşınızda Badgal'in birbirinden sempatik ve eğlenceli halleri.

Super Bowl'un gerçekleştiği sırada uçakta seyahat eden Rihanna, Twitter hesabından Super Bowl'la ilgili komik paylaşımlarda bulunarak hayranlarını gülme krizine soktu. Evet, o bir stil ikonu, ve onu "Moda Tanrıçası" olarak görenler de var, doğru; fakat Rihanna, canı istediği zaman "muzur" tarafını anında devreye sokabiliyor da. Uçaktaki yolcular arasında geçen "Uçakta Super Bowl nasıl izleyebiliriz?" diyaloğuna tuhaf yüz mimikleriyle karşılık veren Badgal, her zamanki gibi tüm sempatisini konuşturdu.  

Şu sıralar kendi markasını kurma hazırlıklarında olan Badgal'in Super Bowl'a katılamamış olması da oldukça anlaşılabilir bir durum değil mi? 

ETİKETLER: RİHANNA , SUPER BOWL , 2019 GRAMMY AWARDS