03 Şubat 2019

Rami Malek ve Lucy Boynton'ın Bohem Basketbol Aşkları

YAZI: ZEYNEP GÜR

rami malek

Fotoğraf: Splash News

Lucy Boynton ve Rami Malek'i ne zaman bir arada görsek sempati oranı yüksek ilişkilerine maruz kaldıktan sonra üç maymunu oynamak ne yazık ki mümkün olmuyor. Tıpkı geçtiğimiz günkü Lakers maçında olduğu gibi! Popüler kültür ikonlarının sık sık kendini gösterdiği NBA maçlarının ön sırasında bu defa moda haftalarının front-row'unu aratmayan ünlüler vardı. Fakat içlerinde öyle bir çift vardı ki tüm meraklı gözleri üzerinde topladı. O çift Hollywood'un yeni nesil aşıkları Rami Malek ve Lucy Boynton'dan başkası değildi elbette!

rami malek

Fotoğraf: Splash News

Los Angeles'ta gerçekleşen Lakers maçının en dikkat çeken çifti Bohemian Rhapsody yıldızlarıydı kuşkusuz, fakat en az onlar kadar ilgi çeken birbirinden renkli simalar da vardı: Basketçi sevgilisi Ben Simmons'ı bir an olsun yalnız bırakmayan Kendall Jenner, Leonardo Di CaprioHalsey, basket maçlarının favori çifti Mila Kunis ve Ashton KutcherKourtney Kardashian ve en yakın arkadaşı Stephanie Shepherd... Tabii hiçbiri onlar kadar eğlenmiş olamaz!

Maç boyunca sürekli birbiriyle şakalaşan ve birbirlerine sevgi gösterisinde bulunan uyumlu çift, açık ara farkla Lakers maçının en aşık ön sıra çiftiydi. Her ne kadar onların birlikteliğine "reklam aşkı" gözüyle bakanlar olsa da, Bohemian Rhapsody filminin hala gözlerimizin önünde devam ediyor olmasından şikayetçi değiliz!

Yılın Sempatik Çifti: Rami Malek ve Lucy Boynton:

ETİKETLER: RAMİ MALEK , LUCY BOYNTON , ÜNLÜ ÇİFTLER , SEZONUN ÇİFTLERİ