13 Nisan 2018

Raf Simons’ın İlk Calvin Klein Gözlük Koleksiyonu

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Calvin Klein

2016 yılında Calvin Klein’ın kreatif direktörü koltuğuna geçen Raf Simons, bu sezon ilk kez optik ve güneş gözlüğü koleksiyonuna imza attı. Calvin Klein’ı yeniden yapılandıran Simons, Amerikan modaevi bünyesindeki CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS markaları için 3 ayrı gözlük serisi sunuyor.

Calvin Klein’ı modernize eden Belçikalı tasarımcı, CALVIN KLEIN serisinde markanın rafine yapısını muhafaza ederken, CALVIN KLEIN JEANS serisinde eğlenceli modellerle ve CALVIN KLEIN 205W39NYC serisindeyse korkusuz ve yenilikçi gözlük modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Calvin Klein

Raf Simons, Calvin Klein için tasarladığı ilk gözlük koleksiyonunda, markanın tasarım DNA’sına paralel bir çizgiden ilerleyerek retro-modern estetik anlayışını sürdürdü. Mimari siluetlerin ön planda olduğu Calvin Klein koleksiyonunun şüphesiz ki en çarpıcı parçalarından biri, Simons’ın imzasını taşıyan yeni “fly-away” modeli.

2 sene içerisinde Calvin Klein’ı yenilikçi bakış açısıyla bambaşka bir çizgiye taşıyan Raf Simons, CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS için tasarladığı optik ve güneş gözlük koleksiyonuyla bir kez daha özgün duruşunu ispatladı.

Calvin Klein

Dünya çapında Marchon Eyewear, Inc lisansı altında üretilen CALVIN KLEIN 205W39NYC, CALVIN KLEIN ve CALVIN KLEIN JEANS serilerindeki tüm gözlükler Türkiye’de Marchon Türkiye tarafından satışa sunuluyor.

ETİKETLER: CALVİN KLEİN , RAF SİMONS , GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ , GÖZLÜK