20 Ekim 2016

Puma'dan İlham Dolu Bir Hikaye: BU SENSİN

PumaCara Delevingne

Bu sene başında kreatif direktörlüğünü Rihanna’ya teslim eden PUMA, kadın hareketini yeni koleksiyonuyla daha da güçlendiriyor. “Bu sensin” sloganıyla yola çıkan koleksiyonun kampanya yüzü ise son yılların en çok ilham veren kadınlarından Cara Delevingne.

“Kendin olmak için sen ol. Bu sensin”. Kreatif direktörlüğünü Rihanna gibi, özgün duruşuyla yeteneğini tüm dünyaya kanıtlayan sıra dışı bir kadının üstlendiği PUMA’nın yeni koleksiyonu için böylesi ilham verici bir mottoyla yola koyulması kimseyi şaşırtmasa gerek. Kadın hareketini bu sene tüm koleksiyonlarının merkezine taşıyan PUMA, yeni sezonda kişiselliğe atıfta bulunarak “Bu sensin” sloganıyla kadınların en büyük gücünü ortaya çıkarıyor.

“Başarılı olmak için sürekli kendime meydan okuyorum. Yaptığım şeyleri tepki çekmek veya tartışma yaratmak için yapmıyorum. Sadece kendi hayatımı yaşıyorum” diyen Rihanna’dan esinlenen Bu Sensin koleksiyonu, kişiliğinden ödün vermeyen, kendi kurallarını yazan ve hayır cevabına kafa tutan tüm kadınlara bir tür saygı duruşu niteliğinde.

didem soydanDidem Soydan

Bu Sensin koleksiyonunun kampanya yüzü ise tam da bu tanımlara karşılık gelen ve son yılların en ‘cool’ kadınları arasına İsmini yazdıran Cara Delevingne... Dünyaca ünlü model, oyuncu ve aktivist Delevingne’in katılımıyla PUMA’nın güçlü kadınlardan oluşan temsilci ekibi iyice büyüyor. Bu Sensin mesajına destek veren isimler arasında, güçlü kişiliğiyle kendine has bir duruşa sahip olan süper model Didem Soydan’ın da bulunduğunu belirtelim.

Koleksiyonun temel parçaları ise Bu Sensin’in güçlü söylemini destekliyor. Fierce Engineered Mesh, günlük kullanım için ideal olan ve hiçbir hareketi kısıtlamayan sporcu atleti PWRSHAPE Forever’la kombinleniyor. Sokak modası için yeniden tasarlanan klasik sneaker modeli Duplex Evo ise, son derece rahat ve havalı sweatshirt tasarımı Colour Blocking Crew Sweat’le tamamlanıyor. Günün her anına rahat ve şık çözümler sunan Bu Sensin koleksiyonu, ekim ayından itibaren PUMA mağazalarında, duruşunu tüm dünyaya göstermek isteyen kadınları bekliyor!

Yeni sezon PUMA ürünlerine sahip olmak için hemen size en yakın PUMA Mağazası’nı keşfedin.

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: PUMA , CARA DELEVİNGNE , DİDEM SOYDAN