31 Ekim 2018

Priyanka Chopra'nın Tiffany & Co. Mağazasındaki Partisi

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Priyanka ChopraFotoğraf: Getty Images Turkey

Priyanka Chopra, geçtiğimiz Temmuz ayında Nick Jonas ile sessiz sedasız bir şekilde nişanlanmıştı. Quantico'nun 36 yaşındaki yıldızı, Tiffany & Co.'nun Fifth Avenue'daki amiral gemisinin dördüncü katında yer alan Blue Box Cafe'de, bu özel günü, geçtiğimiz Pazar günü kutladı.

Priyanka ChopraFotoğraf: Instagram/@priyankachopra

Ünlü mücevher markası mağazası aynı zamanda, Jonas’ın romantik evlenme teklifine şahitlik eden mekan olma özelliği de taşıyor. ‘Sweet Home Alabama’daki bir sahneyi canlandırmak için özel olarak kapattırdığı Tiffany & Co. böylelikle, çift için daha fazla anlam ifade ediyor.

Priyanka ChopraFotoğraf: Instagram/@priyankachopra

‘Bridal Shower’ etkinliğinde büstiyer ve tüylü etekten oluşan fildişi, ipek bir Marchesa elbise tercih eden Priyanka, nude tonlardaki Jimmy Choo çantası ve Christian Louboutin ayakkabılarıyla oldukça sofistike bir görünüme imza attı. Kıyafetine eşlik eden göz alıcı mücevherleriyse, tahmin edebileceğiniz üzere Tiffany & Co. Makyajı için kendini Yumi Mori’ye emanet eden oyuncu, mor renkli eyeliner tercihiyle, geleneksel imajını yıkıp, modern bir yaklaşım izlemiş.

2018 Yazında Nişanlanan Ünlüler

ETİKETLER: PRİYANKA CHOPRA , NİCK JONAS , NİSAN , TİFFANY&CO.