13 Nisan 2019

Prens William Kate Middleton'ı Aldatıyor mu?

YAZI: ZEYNEP GÜR

prens william kate middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

İngiliz Kraliyet ailesi ve Kardashian'lar arasındaki çocuk düellosu yerini aldatma skandalları düellosuna bıraktı. Kourtney Kardashian'ın sevgilisi Tristan Thompson'la, Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı Jorydn Woods arasındaki aldatma skandalından sonra şimdi sıra İngiliz Kraliyet ailesinde. İngiliz tahtının ikinci varisi Prens William'ın Kate Middleton'ı aldattığı yönündeki iddialar son dönemde öyle bir boyuta ulaştı ki, üç maymunu oynamak neredeyse imkansız. 

İddialara göre Kate Middleton, Prens Louis'ye hamileyken, Prens William'ın Rose Hanbury arasında yasak bir ilişki doğuyor. Cholmondeley Markizi Rose Hanbury, film yönetmeni ve oyuncu David Rocksavage ile evli, tıpkı Kate Middleton gibi üç çocuk sahibi. Üstelik Kate Middleton'ın da çok yakın arkadaşı. Rose Hanbury'nin İngiliz Kraliyet ailesiyle olan bağlantılarının da bundan çok daha eskiye dayandığını söylemek gerek; Rose Hanbury'nin anneannesi Lady Rose Lambert, Kraliçe Elizabeth'in düğününde nedime olmuş vakti zamanında.

 kate middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Tüm bunların yanı sıra, çiftlerin komşuluk bağları da epey güçlü; Kate ve William'ın Norfolk'ta bulunan Anmer Hall çiftlik evi, Rose Hanbury ve eşi David Rocksavage'ın evlerine çok yakın bir mesafede. William ve Rose'un yasak ilişkilerini Norfolk sınırlarında yaşadığı yönündeki iddialar da İngiliz gündeminin sıcak maddeleri arasındaki yerini koruyor. Tabii ortaya atılan tüm bu iddialar karşısında İngiliz Kraliyet hanesinden yanıt gecikmedi. İddiaların asıl kaynağı olan In Touch Weekly dergisine karşı avukatlarını devreye sokan Prens William'a Hanbury ailesinden de destek geldi. 

Prens Charles ve Lady Diana'nın da formalite üzerine kurulu mutsuz evliliklerinden sonra aklımıza ilk gelen şu soru oluyor: "Acaba aldatma senaryosu İngiliz Kraliyet ailesininin genlerinde mi saklı?" 

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM , ROSE CHOLMONDELEY , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ