07 Mart 2019

Prens Harry Sahnesinde Meghan Markle Sürprizi

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Meghan Markle, Prens Harry

Fotoğraf: Photo by Jo Hale/Redferns

En çok sahneye çıkan kraliyet çifti Meghan Markle ve Prens Harry herhalde. Biri moda ödüllerinde yakın tasarımcı dostuna ödül vermek üzere sahneye çıkıyor, diğeri genç girişimcilere ilham verebilmek için. Karada, havada ve sahnede hep birlikteler. 

Fark yaratan gençleri kutlamak, onların hikayelerini dinlemek adına sanatçılardan girişimcilere, profesyonellerden prenslere pek çok kişinin konuşmacı olarak katıldığı WE Day'de konuşan Prens Harry, Wembley Arena'daki binlerce öğrenciye "Burada kimseyi nereden geldiğine, nasıl göründüğüne ve kendisini nasıl tanımladığına göre yargılamıyoruz. Burada dünyayı olduğu gibi görüyoruz: Dinamik, renkli ve umutlu" sözleriyle seslendi.

Geleceğe dair kurduğu olumlu cümlelerinin dışında Prens Harry'nin izleyicilere bir sürprizi de vardı. Kendisine destek amaçlı eşlik eden, anne olmaya gün sayan eşi Meghan Markle'ı sahneye davet etti. O esnada Markle'ın hayatta en çok ilham aldığı Martin Luther King Jr'a ait olan şu cümleyi paylaşmayı da ihmal etmedi: "Nefret nefreti yok etmez. Nefreti yok edecek tek güç aşk ve sevgidir."

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin yeni sosyal medya kuralları neler?

 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , WE DAY