08 Mart 2019

Pomellato'nun Güç Sahibi Kadınları

YAZI: ZEYNEP GÜR

jane fonda

Pomellato, Dünya Kadınlar Günü’nde "Pomellato Sisterhood Initiative" kampanyasıyla tüm dünya kadınlarına birlik ve beraberlik çağrısında bulunuyor. Başta Jane Fonda olmak üzere, Peyton Roi List, Chiara Ferragni, Vera and Viola Arrivabene, Delfina  Blaquier, Helen Nonini,  Emma Weymouth,  Scilla Ruffo di Calabria, Caroline Daur, Wakeema Hollis, Zhang Jun Ning, Pomelatto’nun CEO’su Sabina Belli gibi güçlü kadın yüzlerini gördüğümüz kampanya, "Pomellato for Women" mottosuyla yola çıkıyor. 

"Pomellato Sisterhood Initiative" kampanyasında adı geçen yüksek sesli kadınlar, kendi kişisel deneyimlerini ve bilgi birikimlerini tüm kadınlarla paylaşarak çok sesli bir mesajın altına imzasını atıyor.  

 jane fonda

Pomellato 50. yıldönümünde, farklı disiplinlerden ve jenerasyonlardan benzer fikirlere sahip kadınları bir araya getirerek, kadınların her alanda daha görünür olmaları gerektiğinin altını çiziyor. Pomellato'nun güç sahibi kadın figürlerinden oluşan "Pomellato Sisterhood Initiative" kampanya filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: JANE FONDA , POMELLATO , DÜNYA KADINLAR GÜNÜ , 8 MART KADINLAR GÜNÜ