07 Aralık 2011

Pirelli 2012

Her yıl merakla beklenen Pirelli Takvimi'nin 39.'su hazır. Ama takvimin kendisinden önce kamera arkası görüntüleri gün ışığına çıktı. Önümüzdeki günlerde New York'ta tanıtımı yapılacak olan ünlü takvimi bu yıl 40 yaşındaki İtalyan fotoğrafçı Mario Sorrenti görüntüledi. Sorrenti, ilk kez Pirelli takvimi çeken İtalyan olma ünvanına da sahip.

 


Foto Galeri için tıklayın.

Güney Korsika'nın güneyindeki Murtoli'de gerçekleştirilen çekimlerde objektifin önünde 12 tanıdık model vardı. Ünlü aktris Milla Jovovich'in yanı sıra Kate Moss, Lara Stone, Natasha Poly, Isabeli Fontana, Joan Smalls da çekimlerde yer aldı. Vogue Türkiye Nisan 2011 kapak yüzü Malgosia Bela ve Ekim 2011 kapak yüzü Edita Vilkeviciute gibi süpermodellerin yanı sıra Rinko Kikuchi, Saskia de Brauw, Margaret Madè ve Guinevere Van Seenus da Pirelli 2012 Takvimi'nin sayfalarını süsleyecek.

 


Foto Galeri için tıklayın.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Dünden bugüne Pirelli kızları için tıklayın.

Karl Lagerfeld'in Antik Yunan ve Roma mitolojilerinden ilham alarak temasını belirlediği Pirelli 2011 Takvimi çekim arkasını izlemek için tıklayın.

Terry Richardson'ın görüntülediği Pirelli 2010 Takvimi çekim arkası görüntülerini izlemek için tıklayın.


ETİKETLER: KATE MOSS , MARİO SORRENTİ , MİLLA JOVOVİCH , JOAN SMALLS , EDİTA VİLKEVİCİUTE , SASKİA DE BRAUW , LARA STONE , RİNKO KİKUCHİ , NATASHA POLY , ISABELİ FONTANA , MALGOSİA BELA , PİRELLİ , GUİNEVERE VAN SEENUS , MARGARET MADÈ