17 Ekim 2018

Pippa Middleton'ın Doğumu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

YAZI: ZEYNEP GÜR

pippa middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 

Bir Erkek Çocuk Daha!

Pippa ve James Matthews çiftinin Pazartesi günü dünyaya gelen çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğu duyuruldu. Ağırlığı ise 3.63 kilo civarında. Hamileliği boyunca bebeğin cinsiyetini sır gibi saklayan Pippa Middleton, henüz bebeğine bir isim belirlemiş değil. Ayrıca, Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın ilk yeğeni olduğunu söylemeden de geçmeyelim.

 

Pippa'nın Hamileliği Basına Sızmıştı

Pippa Middleton'ın hamileliği, Kensington Sarayı tarafından resmiyete dökülmeden önce, çiftin "bir arkadaşı" Pippa'nın ilk çocuğuna hamile kaldığını ve kız kardeşi Cambridge Düşesi'nin müjdeli haberi duymaktan mutluluk duyduğunu dile getirmişti. Pippa ise, 12 haftalık ultrason kontrolünde bebeğin durumunun iyi olduğundan emin olduktan sonra bu mutlu haberi arkadaşları ve İngiliz basınıyla paylaşmıştı. 

 

Hamileliği Boyunca Egzersiz Yaptı

Pippa Middleton'ın sıkı spor rutininin önüne hamileliği bile geçmedi. Spor konusunda her zaman aktif olan 34 yaşındaki İngiliz asilzadesi, Norveç'te gerçekleşen kayak yarışlarından, Alpler'deki dağ ve kaya tırmanışlarına kadar sağlam bir spor geçmişine sahip. Pippa, hamilelik dönemi boyunca da spor alışkanlıklarını sürdürerek sağlıklı bir hamileliğe imza attı. 

 

Ablası Kate ile Aynı Hastanede Doğum Yaptı

Londra'da bulunan St. Mary's Hastanesi'ndeki Lindo Kanadı'nda üç Kraliyet çocuğu dünyaya getiren Kate Middleton'ın izinden giden biri var; o da kız kardeşi Pippa.

Pippa Middleton'ın Kraliyet Düğünü Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

ETİKETLER: PİPPA MİDDLETON , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , HAMİLE