24 Haziran 2018

Philosophy di Lorenzo Serafini'nin İlk Çocuk Koleksiyonu

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Philosophy di Lorenzo Serafini Kids

Lorenzo Serafini, Pitti Bimbo 87'deki ilk Philosophy di Lorenzo Serafini Kids koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Kız çocukları için tasarlanan giyim ve aksesuarlardan oluşan seri, Gimel tarafından lisanslandı ve üretildi.

“Philosophy’ye yönelik estetiğimi ortaya çıkardıktan sonra, vizyonumu genişletmenin tam zamanı olduğuna karar verdim. Gimel ile bu yeni yaratıcı yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyorum. Sofistike ama feminen Philosophy kızına, bir kız kardeş verme fikri benim için çok heyecan verici” diyor Lorenzo Serafini.

Philosophy di Lorenzo Serafini Kids

2019 İlkbahar/Yaz Çocuk koleksiyonu, romantizm, mutluluk ve coşkunun bir ifadesi. Markanın DNA'sını temsil eden elbiseler, bluzlar ve trikolar koleksiyonun kalbinde yer alıyor. 70’lerin fular desenlerini andıran baskıların, yazlık siluetlere kanalize olduğu koleksiyon hem silüet, hem de materyal bakımından oldukça zengin. Nötr bir renk paletinde bulunan beyaz, fildişi ve siyahın yanı sıra, mandalina, sarı ve yeşil gibi yoğun renkler nötr palete iltifat edercesine kendini belli ediyor.

ETİKETLER: PHİLOSOPHY Dİ LORENZO SERAFİNİ , ÇOCUK MODASI