10 Ocak 2018

Nişanlı, Mutlu ve Aşık: Prens Harry & Meghan Markle

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Prens Harry, Meghan Markle

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Chris Jackson

Her gün popülariteleri biraz daha artıyor. Sempatik ve neşeli tavırlarıyla gerek İngiliz halkının, gerekse uluslarası basının gönlünü çeliyorlar. Prens Harry ve Meghan Markle'dan bahsediyoruz. Londra'da boy gösteren kraliyetin son gözde çifti, sosyal sorumluluk görevlerini parlayan şöhretlerine rağmen ihmal etmiyor. 

Reprezent isimli radyoevini ziyaret etmeleri, Prens Harry ve Meghan Markle'ın gençlerle kurduğu güçlü ilişkiyi gözler önüne seriyor. Radyonun gücüyle gençleri bir araya getirip sosyalleşmelerini sağlayan Reprezent'in düzenlediği etkinlige katılan çiçeği burnunda nişanlılar, en az Camdridge Dükü Prens William ve Cambridge Düşesi Kate Middleton kadar yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Meghan Markle'ın hayatı modern peri masallarına dönüşmeye devam ederken, Markle cephesinden hayranlarını üzecek bir haber geldi. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin son prensesini sosyal medyadan severek takip edenler, bundan böyle güzel oyuncunun paylaşımlarından mahrum kalacaklar, çünkü Markle aktif olan tüm sosyal medya profillerini kapattı!

Prens Harry ve Meghan Markle'ın resmi nişan fotoğraflarını görmek için tıklayın!

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , NİŞANLI