22 Eylül 2015

Neye Cesaret Edersin?

Öyle bir jean hayal et ki onu giydiğinde yaşattırdığı deneyimle daha önce aklına gelmeyen fikirlere cesaret edebiliyorsun. Levi’s®, yepyeni denim koleksiyonu Lot 700’le bu cesaret verici ve kusursuz denimi vaat ediyor. Lot 700 serisini denerken Vogue Türkiye işbirliğiyle gerçekleşen yarışmaya katılıp neye cesaret edebildiğini gösterme sırası sende. 

15-09/22/img_4629.JPG

Blogger Ferhan Talib ve Nur Bilen Yavuzer

Blogger Ferhan Talib (iconjane) ve Güzellik Koçu Nur Bilen Yavuzer’le bir gün geçirdik. Onlar Lot 700 serisini deneyip kendi modellerini seçtiler ve her ikisi de daha önce denemedikleri bir stile cesaret etti. Peki Levi's® Lot 700 serisiyle sen neye cesaret edersin?

YARIŞMAYA NASIL KATILIRIM?

Vogue Türkiye ve Levi’s® işbirliğiyle sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmaya katılmak çok kolay.

• Tek yapman gereken bir Levi’s® ya da Boyner mağazasına uğrayıp Levi’s® Lot 700 serisinden favori jean’in üzerindeyken fotoğrafını çekmek ve cesaret edebileceğin bir fikirle birlikte #LadiesinLevis ve @levis_tr hesabını etiketleyerek paylaşmak.
• Fotoğrafları son paylaşma tarihi 18 Ekim. En iyiler Vogue Türkiye editörlerinin de bulunduğu jüri tarafından belirlenecek.
• 7 kişi Vogue Türkiye Aralık sayısında yer alacak
moda çekimine katılma şansına sahip olurken, Levi’s® aralarından seçilecek bir kişiyi 6 Şubat 2016’da San Francisco’da yapılacak Alicia Keys konserine götürecek. 

Yarışma koşulları için tıklayın.

 

ETİKETLER: LEVİ'S , FERHAN TALİP , NUR BİLEN YAVUZER