30 Kasım 2018

Naomi Campbell da Artık Bir Vlogger!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Naomi Campbell

Fotoğraf: Youtube

"Dünyaya kim olduğumu göstermek istiyorum! Neye inandığımı, neyi savunduğumu... YouTube kanalımdaki içeriklerin ilham vermesini umut ediyorum. Özellikle genç kızlara" diyor, Naomi Campbell. Bu açıklamasıyla birlikte, tıpkı Victoria Beckham gibi vlogger'lığını ilan ediyor. 

Kanalın adı Naomi. Hashtag ise Being Naomi. Adından da anlaşılacağı üzere süpermodel kendisi hakkında her şeyi paylaşmak istiyor. Kariyerine nasıl başladığını, nasıl keşfedildiğini, dört duvar arasında nasıl bir insan olduğunu ve bundan sonrası için planladıklarını... "Başarılarım oldu, takdir edildim, sevildim ama eleştirildim de. Her zaman güçlü durdum, dik durdum. Biriktirdiklerimi anlatmanın tam zamanı!"

Kendisine dair her şeyi öğrenebileceğimiz kanalın ilk tanıtım videosunu çeken Campbell, böyle bir girişimde bulunduğuna inanamasa da oldukça heyecanlı. "Hayatıma ve kanalıma hoş geldiniz!" diyor. 

Bu arada prodüksiyon kalitesinin yüksek olduğu dikkatimizden kaçmadı. Naomi Campbell'ın hem dolu dolu içeriklerle karşımıza çıkacağı, hem de vlogger'lık kalitesini artıracağı kesin. 

ETİKETLER: NAOMİ CAMPBELL