06 Aralık 2011

Mucizeler sizi bulsun

Penti; kadınlar için hayatı kolaylaştıran çözümler üretmeye devam ediyor. Bir kadının formda görünmesini sağlayacak her çeşit ürünü Pentimizer serisi adı altında tüketicisine sunuyor.  
 

Pentimizer sayesinde anında bir beden incelmek, vücudunuza istediğiniz formu vermek veya etkileyici bir vücuda sahip olmak artık çok kolay. Üstelik Pentimizer sayesinde yalnızca vücudunuzu şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda moda trendini de yakalıyorsunuz. Pentimizer serisinde hem şıklık hem de fonksiyonelliği bir arada bulacaksınız. Bu serinin mucize çorapları:

Pentimizer Polly Külotlu Çorap

Desenli ve korseli olan bu çorap Avrupa'da son trend olan desenli çorabın şıklığı ile korseli çorabın fonksiyonelliği ile birleştiriyor. Burunsuz, pamuk ağlı, desenli, popo bölgesini şekillendiren ve kaldıran korseli çorap modelidir.

 

Premier Leg Support Külotlu Çorap

İçeriğindeki doğal E vitamini, Ginko Bloba, Okyanus yosunları ve basınç uygulayan özel örgüsü sayesinde bacaklara masaj yapıyor, nemlendiriyor, inceltiyor ve canlılık veriyor. İçeriğindeki Vitamin E,  cildin nemlenmesi ve genç kalmasını sağlıyor. Ginko Bloba, kan dolaşımını hızlandırarak masaj etkisi yapıyor. Okyanus yosunları, zengin içerikleri sayesinde inceltiyor ve canlandırıyor. Sağlıklı ve güzel bacaklar için 10 yıkamaya kadar dayanıklıdır.

 

Premier Cellulite Control Külotlu Çorap

Bilekten baldıra doğru kademeli basınç uygulayan özel örgüsü sayesinde kan dolaşımını hareketlendiriyor, bacaklarda şişlik ve ağrı oluşumunu engelliyor, mikro masaj etkisi ile selülitleri kontrol altına alıyor. Kestane, siyah ve vizon renklerinde, 40 denye inceliğinde, teni gösteren pürüzsüz dokuya sahip, burnu dayanıklı, pamuk ağlı antiselülit çorabıdır.

 

Pentimizer Paçalı Korse

Baldırdan başlayıp, göğüs altına kadar yükselen yapısı ve bel çevresindeki özel örgüsü sayesinde beli inceltiyor. Bacakları ve karnı sıkmadan şekillendiriyor ve aynı zamanda popo kaldırma özelliğine sahip.

 

Pentimizer Pop Up Korse Külotlu Çorap

Mide, bel, baldır bölgelerinde sorun yaşamayan, sadece popo bölgesini şekillendirmek, kaldırmak isteyen kadınlar için çözümler sunuyor. Burunlu, pamuk ağlı, düz dikişli, 20 denye, yarı parlak, popo bölgesini şekillendiren ve kaldıran bir yapıda.

 

Pentimizer Karın Toparlayan Bacak İnceltici Korse Külotlu Çorap

Karın bölümündeki korsesi ile karın ve mideyi düzleştirirken, farklı basınç seviyelerinde örülmüş bacak bölümü ile bacakları inceltiyor, düzgün görünmesini sağlıyor ve masaj yaparak dinlendiriyor. Burunlu, pamuk ağlı, düz dikişli, 20 denye, mat.

 

Pentimizer Form Full Korse Külotlu Çorap

Paçalı korsenin tüm özelliklerine sahip olup aynı zamanda bacaklara pürüzsüz bir görüntü sağlıyor. Burunlu, pamuk ağlı, 40 denye, düz dikişli, baldır ve bel incelten, popo kaldıran, karın ve mide düzleştiren bir yapıya sahip.

 

Pentimizer Pop Up Opak Külotlu Çorap

Mat görünümlü korseli opak külotlu çorap sadece popo bölgesini şekillendirmek, kaldırmak isteyen kadınlar için çözümler sunuyor.  Popo bölgesini şekillendiren ve kaldıran pamuk ağlı, dikiş izi yapmayan, 60 denye, mat, opak, kalın.

 

Pentimizer Karın Toparlayan Korse Külotlu Çorap

İnce ve mat dokuya sahip bu çorap özel örgüsüyle karın bölgesini düzleştirerek form veriyor. Burunlu, pamuk ağlı, 15 denye, ince ve dikiş izi yapmayan, karın bölgesini düzleştirerek form veren yapıya sahip.

 

Premier Control Top Opaque Külotlu Çorap

Özel şekillendirici korsesiyle karın ve basen bölgesini inceltiyor. Mat, opak, korseli pamuk ağlı bir yapıda.

 

Premier Body Control Külotlu Çorap

Parlak görünümlü bu korseli çorap, karın, mide ve baseni inceltiyor. Burnu şeffaf, pamuk ağlı, 15 denye.

ETİKETLER: MARKA HABER