21 Ağustos 2019

Modayla Müzik Arasındaki İnce Çizgi: Stella x Taylor Swift

YAZI: ZEYNEP GÜR

taylor,swift,stella,mccartney

Söylentiler doğru: Taylor Swift, 23 Ağustos'ta yayınlanacak yeni albümü "Lover" için Stella McCartney ile işbirliği yaptı. Vogue İngiltere'nin Eylül sayısında da ele alınan flaş ortaklığın temelleri, Stella McCartney'nin Taylor Swift'in Londra'daki konserlerinden birine gitmesine dayanıyor. 

Konser dönemi Londra'da daha sık vakit geçirmeye başlayan Swift'in, ünlü tasarımcıyla uzun yürüyüşler yaptığı zamanları bir ortaklığa dönüştürmeye karar vermesi sonucu ortaya çıkıyor Stella x Taylor Swift iş birliği. Başlarda bu fikre yabancı bakan Stella ise şunları söylüyor: "Adımın Taylor Swift şarkısında geçmesine başta inanamadım. Taylor ile albümün tamamını dinledikten sonra, bana inanılmaz bir ilham oldu ve tüm koleksiyon adeta müziğin etrafında dönmeye başladı. Taylor bana ilk geldiğinde, beni en çok heyecanlandıran düşünce birbirimizi nasıl tamamladığımızdı."

22 Ağustos tarihinde (yaklaşık 24 saat içinde), Swift'in merakla beklenen albümü YouTube Live'da servis edilecek. Peki bizi neler bekliyor? Taylor Swift'in dinamik stiline gönderme yapan pastel tonlarında ceketler, üstler ve çantalar, ve flashback trendlerden batik desenler koleksiyonun ana temasını oluşturuyor. Daha da iyisi: Stella x Taylor Swift koleksiyonunun, baştan sona McCartney'nin sürdürülebilirlik standartlarına göre üretilmiş olması. Müzik ve moda arasındaki ince çizgiyi belirleyen Stella x Taylor Swift koleksiyonunuyla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. 

Stil ve Güzellik Dosyası: Taylor Swift

ETİKETLER: TAYLOR SWİFT , STELLA MCCARTNEY