08 Ağustos 2019

Meghan Markle'ın Los Angeles'taki Evinde Yaşamak İster misiniz?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

meghan markle, prens harry

Meghan Markle'ın Los Angeles'taki evinde yaşamak ister misiniz? Eğer bu soruya cevabınız 'Evet' ise. 1.8 milyon doları gözden çıkarmanız gerek. Çünkü Sussex Düşesi'nin Los Angeles'taki evi satılık.

Ünlülerin yaşadığı evler hep merak edilir. Hele bir de bu kişi İngiliz Kraliyet Ailesi'nin attığı her adıma dikkat edilen üyesi Meghan Markle ise. Sussex Düşesi şimdilerde saraylar ve malikaneler arasında mekik dokusa da, bir zamanlar Los Angeles'ta daha mütevazı bir hayat sürüyormuş. En azından şimdiye kıyasla.

Bazı kaynaklara göre Meghan, LA'deki bu evde 2011-2013 yılları arasında yönetmen ve yapımcı Trevor Engelson ile evliyken oturuyordu. Boşandıktan sonra ise evin onda kalıp kalmadığına dair bir bilgi yok. 

meghan markle, prens harry

Şık ve modern yaşam alanlarının öne çıktığı ev dört yatak odalı. Büyük pencereleri, Kaliforniya havasını ve güneş ışığını direkt alan konumu ve büyük arka bahçesi, Meghan'ın doğal yaşam sevdasına da oldukça uygun. Biliyorsunuz ki, Prens Harry ve Meghan Markle Windsor Malikanesi'nden Frogmore Cottage'a taşınırken, daha pastoral ve şehirden uzak bir yaşam tercih ettiklerini açıklamışlardı.

Meghan Markle'ın Los Angeles'taki Evi

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ