01 Mart 2019

Meghan Markle ve Prens Harry'nin Bebekleri Kız mı Yoksa Erkek mi?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Meghan Markle

Fotoğraf: Fotoğraf: Gotham/GC Images

Us Weekly'nin haberine göre bir prens, başka kaynaklara göre bir prenses. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en yeni üyesinin doğumuna sayılı günler kala basın neredeyse ikiye ayrıldı. Bebeğin cinsiyetine dair yapılan haberlerde genel bir kafa karışıklığı var. Bu nedenle biz prens veya prenses demek yerine üye diyoruz çünkü prens mi geliyor yoksa prenses mi, hala bilmiyoruz. İddiaları baz aldığımızda bebeğin cinsiyetini bilen tek bir grup var: Meghan Markle'ın baby shower'ına katılan şanslılar. Fakat onlar da kendi içlerinde ayrışıyorlar. 

Kimi kraliyet çiftinin doğuma kadar bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemediğini söylüyor, kimi de kız olacağından adı gibi emin. Geçtiğimiz Ocak ayında Vanity Fair'den Katie Nicholl'un yaptığı bir haber birinci ihtimali güçlendiriyor. Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry'nin cinsiyetsiz bir doğum odası hazırlattıklarını bildiren Nicholl, hatırlarsanız odanın renklerine kadar ayrıntı vermiş, beyaz ve gri tonların tercih edileceğini söylemişti.

Anlayacağınız üzere her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Bebeğin cinsiyeti de doğum anında belli olacak gibi... Öncesinde çıkan her söylenti, haber ve iddia fazlasıyla afaki.

Meghan Markle Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , BEBEK , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ