15 Temmuz 2018

Matches Fashion'ın Dekorasyon Açılımı

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Matches Fashion

Geçtiğimiz gün MatchesFashion, Gucci, La Double J, Peter Pilotto ve daha birçok marka ile iç dekor dünyasına giriş yaptı. Sitenin Moda ve Satınalma Direktörü Natalie Kingham, bu genişlemenin, kitap raflarında olduğu gibi bedenlerine de neler koyduğunu önemseyen stil sahibi müşterileri için bir sonraki adım olduğunu vurguluyor.

Matches Fashion

Matches Fashion müşterileri, özel el yapımı seramik koleksiyonları sergilenen, Londra merkezli tasarımcı Luke Edward Hall gibi yeni isimlerin yanı sıra, Gucci, Calvin Klein 205W39N ve Preen gibi birkaç tanıdık marka da görebilecekler. Hall’un en sevdiği motifler, çaydanlık, sürahi ve kaseler üzerinde palmiye ağaçları, helenistik desenler ve fırça darbeleriyle konumlanıyor. Diğer yandan La Double J’in mimari silüetli ve yapraklı fincan takımı ile Gucci’nin ikonik yılanının bulunduğu püsküllü kırlenti göz kamaştırıyor.

Matches Fashion

Kingham “Evimde basit ve maksimalist parçaları bir arada kullanmayı seviyorum. Campbell Rey’in cam eşyaları, Kilometre Paris’in baskılı minder kılıfı ve Once Milano yorgan evimde mükemmel bir ahenk içerisinde” diyor.

Markanın ilk deneyimsel perakende alanı 5 Carlos Place, bu sonbahardan sonra açılacak. Bu sayede dileyenler artık her şeyi yerinde görebilecek.

ETİKETLER: #EVDEVOGUE , DEKORASYON , GUCCİ , PETER PİLOTTO , LA DOUBLE J , MATCHES FASHİON , EV DEKORU