18 Kasım 2016

Marks & Spencer'ın 130 Yıllık Arşivi Alexa Chung Yorumuyla

alexa chung

Marks & Spencer; İngiliz stilinin modern ikonlarından, model Alexa Chung ile geçtiğimiz sezon başladığı işbirliğini sürdürüyor. Marks & Spencer geçtiğimiz İlkbahar sezonundan sonra Kış sezonu için de Alexa Chung ile beraber arşivini açtı. Alexa Chung, 130 yılı aşkın süredir tutulan arşivden seçtiği parçaları tekrar yorumladı. 

Archive By Alexa serisiyle birlikte Alexa Chung bir kez daha Marks & Spencer arşivini keşfe çıkarak ürünleri kendi styling’iyle yeniden yorumluyor. M&S arşivlerinden özenle seçilen parçalar, Alexa Chung’ın kendine özgü stili ve yorumuyla Kış sezonuna fark katıyor.

alexa chung

Londra’da Shepherd Bush Hall’da düzenlenen lansmanla tanıtılan koleksiyon İngiliz ve kış stilinin en güzel örneklerini sunuyor. Alexa Chung’ın ev sahipliğinde gerçekleşen “Archive By Alexa for Marks & Spencer” lansmanında Atlantic Soul Orchestra’nın yanı sıra Alexa Chung’ın ağabeyi Dom Chung da Dj’lik yaptı. Geceye katılanlar arasında Bob Geldoff’un kızı Pixie Geldoff, model ve Aktör Jack Guiness de vardı.

 

ETİKETLER: MARKS & SPENCER , ALEXA CHUNG