10 Ocak 2019

Margot Robbie Yeni Filminde Barbie Olursa

YAZI: ZEYNEP GÜR

margot robbie

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Onu şu ana kadar Suicide Squad'ta Harley Quinn, I, Tonya'da Tonya Harding, Mary, Queen of Scots'ta 1. Kraliçe Elizabeth rollerinde izleme fırsatı bulduk. Fakat sıradaki rolü tüm bu saydıklarımızdan biraz farklı; ünlü oyuncu Margot Robbie'yi Barbie rolünde görmeye hazır mısınız?

Buz mavisi gözleri, altın sarısı saçları, pürüzsüz teni ve dolgun dudaklarıyla Barbie rolü için Margot Robbie'den başkasını düşünemezdik. The Wolf of Wall Street fiminde 1950'lerin kadın figürlerine atıfta bulunan güzel oyuncunun Barbie performansını izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. 'Barbie' kavramı her ne kadar kabuk bağlamış bir güzellik algısını ve estetik klişelerini beraberinde getiriyor olsa da, Margot Robbie'nin canlandıracağı Barbie çok daha farklı bir şekilde karşımıza çıkacak. "Barbie'nin yaratıcısı olan Mattel oyuncak firması 60 yıllık köklü bir geçmişe sahip, bu süre zarfında Barbie, kız çocuklarına prenses ya da başkan olmaları için hayal gücü aşılayıp durdu" diyor Margot Robbie yeni rolü hakkında. Barbie'nin arka plana düşmüş ilham verici ve vizyon aşılayan kişiliğini Margot Robbie'den öğreneceğiz.

Filmin senaryosu, vizyon tarihi ya da oyuncu kadrosuyla ilgili henüz bir kesinlik olmasa da çekimlerine 2019'un sonlarına doğru başlanacağı söyleniyor. 

Margot Robbie'nin 5 Güzellik İmzası:

'I, Tonya' filmiyle kazandığı 90. Oscar Ödüllerindeki en iyi kadın oyuncu adaylığıyla isminden oldukça söz ettiren başarılı oyuncu Margot Robbie'nin 5 güzellik imzasını sizin için bir araya getirdik.

ETİKETLER: MARGOT ROBBİE , BARBİE