27 Şubat 2018

Mango'nun Yeni Sezondaki Natürel Kadını

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

mango ss18

Mango 2018 İlkbahar/Yaz kampanyasıyla, insan ve doğa arasındaki bağlara vurgu yapıyor. İtalyan fotoğrafçı Mario Sorrenti tarafından çekilen kampanya fotoğrafları, farklı kişilikleri tek bir konsept altında yansıtıp, bir araya getiriyor.

mango ss18

2018 İlkbahar/Yaz kadınını, nötr renklerin etkisi altına sokan; organik ve doğal dokular, oversize giysiler ile birbirini tamamlıyor. Transparan parçaların ince ve hafif giysiler ile sentezinden ortaya çıkan çarpıcı koleksiyon, sezon için lüks bir rahatlık sunuyor.

Mango 2018 İkbahar/Yaz Kampanya Videosu

Anna EwersAmber Valletta ve Noah Mills gibi modellerin yer aldığı kampanyada, doğallık ve moda, teknoloji ile içe içe geçerek, insanlar ve Mango arasındaki bağa yeni bir bakış açısı getiriyor.

mango ss18

Sosyal ağları içeren ve kullanıcılarının modellerin imajına karar vermelerini sağlayan bir koleksiyon yaratan Mango, kişiler arasında bir birliktelik kurarak, müşterileri ile ortak alanlar yaratıyor. Projenin en önemli kısmı ise, tüm kullanıcıların MANGO koleksiyonları hakkındaki kişisel yorumlarını yapabileceği #MangoGirls.

Mango 2018 İkbahar/Yaz Backstage Videosu

Mango 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

ETİKETLER: MANGO