26 Şubat 2019

Mango'nun Yeni Sesini Duydunuz mu?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

mango, kampanya

Demokratik modanın öne çıkan markası Mango, 2019 İlkbahar/Yaz kampanyası 'New Voices' ile toplumda kültürün gücünü vurguluyor. Adwoa Aboah, Jolie Alien, Luna Biji, Sasha Pivovarova ve Patrick Schwarzenegger'in yer aldığı reklam filmi, ünlü isimlerin moda dünyasında aşina olduğumuz kariyerlerinin yanı sıra, kendi yaşamlarındaki kimlikleriyle de öne çıkıyor.

Ünlü fotoğrafçı Alasdair McLellan'ın elinden çıkma işler, "Geleceği birlikte kuralım", "Hayallerimiz kültürlere ilham verecek" ve "Toplumun gücüne inanıyoruz" gibi sloganlar eşliğinde yıldızları bilinmedik yönleriyle bizlere tanıtıyor. 

mango, kampanya

Koleksiyona gelirsek; geçiş mevsimlerinin kurtarıcısı trençkotlar ve geçtiğimiz sezonun hit parçası bisikletçi şortlar koleksiyonun kilit parçaları arasında. Yaz dokusunu ve ferahlığını bir arada barındıran akışkan kumaşlar, elbiselere can verirken aynı zamanda modern görünümünden de ödün vermeyerek şehirli kadının gözdesi olmayı planlıyor. 

Mango'nun yeni seslerle birlikte geliştirdiği mesajı, kültürün başka mimarlarına da ses vererek bu sezon #MangoNewVoices hashtag’iyle tüm Mango platformlarında, farklı etkinlikler ve iş birlikleri aracılığıyla tanıtılacak.

Mango 2019 İlkbahar/Yaz

ETİKETLER: MANGO , 2019 İLKBAHAR/YAZ , TREND