08 Ocak 2019

Maceracı ve Vahşi Batılı: Coach 2019 İlkbahar/Yaz

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Coach 

Coach, 2019 İlkbahar/Yaz küresel reklam kampanyasını, geçtiğimiz gün itibariyle başlattı! Los Angeles dışında, güneşli bir çöl manzarasında çekilen kampanya filmi, Amerikalı moda evinin tüm kadın çetesini etrafında topluyor. Coach marka elçileri Kiko Mizuhara ve Guan Xiaotong’un yanı sıra, modeller Adut Akech, Sora Choi, Indira Scott, Fran Summers ve Kiki Willems, Coach Girl'ün havalı, kendine güvenen ruhunu temsil ediyor.

Solmuş bir karnaval sahnesini andıran ve batıya doğru yapılan uzun yol seyahatlerinden ilham alan kampanya, markayı şehirden alıp kırsala taşıyor. Çiçek desenli elbiseler, püsküller ve kovboy botları, markanın vahşi batılısını romantik bir şekilde tasvir ediyor.

Coach

Kampanya fotoğrafları, evin arınmış ve yeniden inşa edilmiş Americana temasının belirgin, kapsayıcı ve iyimser vizyonunu yansıtıyor.Buna ek olarak kampanya, Disney'in iş birliğiyle oluşturulan ve animasyon stüdyosunun tanınmış karakterlerini eğlenceli bir şekilde yeniden canlandıran parçalar da içeriyor.

Markanın Kreatif Direktörü Stuart Vevers, “2019 İlkbahar/Yaz kampanyası, Amerikan batısından ilham alıyor. Macera, romantizmle ve her şeyin mümkün olabileceği yerler ile ilgili” açıklamasında bulundu.

ETİKETLER: COACH , TAPESTRY , 2019 İLKBAHAR/YAZ