01 Mayıs 2017

Lüks İşbirliği: Net A Porter x Cartier

İlk defa bir online alışveriş sitesi ile işbirliği yapan Cartier, ikonik saati Panthère de Cartier'i Net A Porter için yeniden yorumladı.

Cartier, netaporter

Online alışveriş devi Net A Porter, yine heyacan uyandıran bir işbirliğiyle karşımızda. Üstelik bu defa beklenmedik bir isimle. Bu isim lüks saat ve mücevher dünyasının öncülerinden Cartier. Bu işbirliği ile online dünyaya ilk adımını atan Cartier, ikonik tasarımı Panthère de Cartier'i Net A Porter için yeniden yorumladı.

Cartier, netaporter 

Sarı, pembe ve beyaz altın seçeneğiyle dikkat çeken saatler, hem pırlantalı hem de yalın tasarımları ile günün her saati her ortama girmeye hazır. Saatiyle iddiasını bir adım ileriye taşımak isteyenler için ise koleksiyonda iki limited edition parça yer alıyor. Pembe altın ve siyah kaplama ile beyaz altın ve pırlantadan oluşan iki özel tasarım, ilhamını direkt olarak koleksiyona adını veren panterlerden alıyor.

2 - 31 Mayıs tarihleri arasında Net A Porter'de satışta olacak bu koleksiyon, fiyatları 3,200 ile 133,000 Pound arasında değişen 12 parçadan oluşuyor.

ETİKETLER: CARTİER , PANTHÈRE DE CARTİER , NETAPORTER , GEORGİA FOWLER , SAAT