21 Nisan 2017

Louis Vuitton'un Yeni Rotası: Japonya

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Louis Vuitton cephesinden gelen gelişmeleri heyecanla takip ediyorsunuz değil mi? Supreme ile olan işbirliği, sanat tarihinin unutulmaz tablolarından beslenen koleksiyon 'Masters' ve son olarak Cruise 2018 koleksiyonu için belirlenen rota: Japonya. Geçen yıl Rio de Janeiro'ya taşınan Cruise koleksiyonu, bu yıl Japonya'daki Kyoto şehrinin yemyeşil Shiga dağlarına uzanıyor.

Louis VuittonFotoğraf: @louisvuitton

14 Mayıs'ta, Shiga Dağı'nda bulunan Miho Müzesi'nde gerçekleşmesi planlanan defile hakkında "Mimari ve sanat, Louis Vuitton hikayesinin önemli bir parçası oldu her zaman. Miho Müzesi de tıpkı Niterói Çağdaş Sanat Müzesi gibi büyüleyici. Japonya'ya gelen herkes çoğunlukla Tokyo'yu ziyaret ediyor ama bu ülke sadece Tokyo'dan ibaret değil." diyor Louis Vuitton'un CEO'su Michael Burke.

Nicolas Ghesquière de en az Bay Burke kadar heyecanlı. Instagram hesabından Miho Müzesi'nin fotoğraflarını paylaşan kreatif direktör, 14 Mayıs için geri sayımı başlattı.

Meraklısına not: Cruise 2018 koleksiyonları için Louis Vuitton'un yanı sıra Chanel Paris'e, Dior Los Angeles'a ve Gucci de Floransa'ya gidiyor.

 

 

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON , CRUİSE 2018 , JAPONYA , KYOTO