01 Mart 2019

Lady Gaga: "Görmenizi İstediğimiz Şey Tam Olarak Buydu"

YAZI: ZEYNEP GÜR

lady gaga

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen 91. Akademi Ödülleri'nde "Shallow" sahnesini yeniden canlandıran Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın arasındaki tuhaf kimya, bizi "Ally ve Jackson mı?" yoksa "Lady Gaga ve Bradley Cooper mı?" dilemmasıyla başbaşa bırakmıştı. 

Bu konuyla ilgili en başından beri sessizliğini koruyan Lady Gaga cephesinden, sonunda beklenilen açıklama geldi. Geçtiğimiz gün Jimmy Kimmel'ın programına katılan ünlü sanatçı: "Evet, insanlar aşık bir çift gördü, ve bilin bakalım ne? Görmenizi istediğimiz şey tam olarak buydu."

"Shallow, bir aşk şarkısı, ve A Star Is Born da bir aşk filmi. İkimiz açısından da tüm bu süre zarfı boyunca birbirimize bağlı kalmamız çok önemliydi... Aşk şarkıları söylerken, doğal olarak o duyguların olduğu gibi karşı tarafa da geçmesini istiyorsunuz."

Lady Gaga, 91. Akademi Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alamamış olsa da, realistik performansıyla o ödülü kucaklamış kadar oldu. Tüm bunların sonunda, şüphesiz en çok eğlenen de oydu: "Ben bir sanatçıyım, ve sanıyorum ki Bradley'le mükemmel bir iş çıkardık... Sizi kandırdık!" 

ETİKETLER: LADY GAGA , BRADLEY COOPER , A STAR İS BORN , HOLLYWOOD