25 Temmuz 2018

Kim Kardashian’ın Milyon Dolarlık Parfümleri

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-kimoji-kkw-fragrence-perfume-peach-cherry-vibes

Fotoğraf: @kimkardashian

Reality şov yıldızı, stil ve güzellik ikonu ve 3 çocuk annesi olmasının yanında Kim Kardashian’ın sonuna kadar hak ettiği bir sıfatı daha var: İş kadını. KKW Beauty’nin yanında kendine ait application’ı, Youtube kanalı ve Kimoji markasına sahip olan Kim Kardashian, geçtiğimiz gün Kimoji için 3 yeni parfüm çıkardı. KKW Fragrence bünyesinde çıkan Peach, Cherry ve Vibes isimli kokularıyla sosyal medyada ses getiren Kim Kardashian tüm ürünlerinde olduğu gibi parfümlerinin tanıtımını da kendisi yaptı.

kim-kardashian-kimoji-kkw-fragrence-perfume-peach-cherry-vibes

Fotoğraf: @kimkardashian

Ünlü arkadaşlarına gönderdiği PR kutuları ve cesur pozlarıyla KKW Fragrence’ın yeni Kimoji üçlüsünü tanıtan güzel yıldız, internetin en çok konuşulan isimlerinden biriydi. Sosyal medya ve satış stratejisi denklemini iyi bilen Kim’in bu yöntemi etkisini gösterdi ve parfümler satışa çıktıktan tam 5 dakika sonra Kim Kardashian, tam 5 milyon dolarlık bir satış elde etti.

kim-kardashian-kimoji-kkw-fragrence-perfume-peach-cherry-vibes

Fotoğraf: @kkwfragrance

Şaşırdık mı? Tabi ki hayır, çünkü Kim bu konuda gerçek bir uzman. Sanıyoruz ki Kardashian-Jenner klanında bu deha genetik. Kardeşi Kylie Jenner’ın da tarihin en genç milyarderi olarak tescillenmesiyle çok konuşulan aile, bakalım önümüzdeki günlerde hangi yeni rekorlara ve başarılara imza atacak!

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KİMOJİ , KKW FRAGRENCE , PARFÜM