12 Ağustos 2018

Kim Kardashian'ın Hangover Egzersizi

YAZI: ZEYNEP GÜR

kim kardashian
@fashion_makeup_goals_inspo_
 
Ne partiydi ama! Her yıl etkisi günlerce süren çılgın doğum günü kutlamalarına imza atan milyarder Kylie Jenner, bu yıl formdan düşmüşe benziyor. Eski sevgililerin boy gösterdiği, skandallarla dolu bir gecede Kim Kardashian kalesi yıkılamadıysa eğer o gecenin eğlenceli geçip geçmediğine dair milyonlarca soru beraberinde gelir.
 
kim kardashian
@kimkardashian
 
Peki, siz çok eğlendiğiniz bir partinin ertesi günü üşenmeyip spora gider miydiniz? Görünen o ki Kylie Jenner'ın 21. Doğum Günü kutlaması Kim Kardashian'ı spor tutkusundan soğutacak kadar çılgın olmayı başaramamış. Instagram hikayesinden takipçileriyle hala geceden kalma olduğunu fakat günlük spor rutinini tamamlamak adına bunun bir engel olmadığını paylaşan Kim Kardashian, "Spor beklemez" diyip hemen işe koyuldu.
 
kim kardashian
@kimkardashian
 
Los Angeles sahillerinde de arkadaşlarıyla sıkça spor yaparken görüntülenen reality yıldızı, sabah 8:30'da (yarım saat gecikmeli) 6,5 km koşu, 1000 ip atlama, dümdüz bir karın için sayısız plank hareketi ve şınavdan oluşan sıkı egzersiz rutinine geri döndü. 

Kylie Jenner'ın Seksapeli Yüksek 21. Doğum Günü Partisi

 
 
 
 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KYLİE JENNER , SPOR