13 Nisan 2018

Khloe Kardashian İlk Bebeğini Kucağına Aldı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

khloe-kardashian-pregnant-baby-labor-tristan-thompson

 Fotoğraf: @khloekardashian

Dün, Lamar Odom'dan sonra huzur bulduğu büyük aşkı Tristan Thompson tarafından aldatıldığını öğrenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Khloe Kardashian erken doğum sancılarıyla hastaneye gitmişti. Doğum için Los Angeles'a gitmek istemesine rağmen doktorlarından izin alamayan reality show yıldızını ailesi yalnız bırakmadı. Cleveland'da annesi Kris Jenner, kardeşleri Kim, Kourtney ve yakın arkadaşı Malika Haqq eşliğinde doğuma giren Khloe Kardashian ilk bebeğini dünyaya getirdi.

khloe-kardashian-pregnant-baby-labor-tristan-thompson

Fotoğraf: @khloekardashian

Aldatma haberleri katlanarak devam eden Tristan Thompson'da Khloe'yi yalnız bırakmadı. Minik kızını babasının da görmesini isteyen Khloe, Tristan'ı hastane odasına kabul etti. Hastane çıkışında oldukça üzgün olduğu görüntülenen basketbolcunun Khloe'den defalarca özür dilediği söyleniyor. Kardeşlerine karşı koruyucu tavrıyla bilinen Kim Kardashian'ın hastanede Tristan Thompson ile bir tartışma yaşadığı da konuşulan dedikodular arasında.

khloe-kardashian-pregnant-baby-labor-tristan-thompson

Fotoğraf: @khloekardashian

Tüm kötü haberlere rağmen önceliklerini dünyaya gelen minik kız bebeğine veren Kardashian-Jenner ailesinin mutluluk göz yaşları döktüğü belirtiliyor. Aileye yakın kaynaklardan gelen bilgiye göre herkes Khloe'ye yardım etmeye ve pozitif kalmaya odaklı.

Birlikte yaşlanacağını düşündüğü sevgilisi Tristan için umudunu kaybetmediği söylenen Khloe Kardashian'ın ilişkisi konusunda ne karar vereceği meçhul. Ancak yaşadığı sağlık problemlerinin ardından büyük zorluklarla kavuştuğu minik kızı, Khloe için gerçek bir enerji kaynağı. Biz de yeni anne Khloe Kardashian'ı tebrik ediyor ve ismi Kris Jenner'ın babası ve büyük babasından esinlenilerek koyulan, Kardashian-Jenner ailesinin yeni üyesi True Thompson'a merhaba diyoruz!

ETİKETLER: KHLOE KARDASHİAN , TRİSTAN THOMPSON , HAMİLELİK , BEBEK , İLİŞKİ