15 Ekim 2018

Keith Urban Çaldı, Nicole Kidman Söyledi!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Nicole Kidman

Fotoğraf: John Shearer/Getty Images for Spotify

Sosyal medyada farkındalık nasıl yaratılır, farkındalık yaratmak için nasıl paylaşımlar yapılmalıdır? Sorumuzun cevabını ikonik aktris Nicole Kidman veriyor. Uluslararası Kız Çocukları Günü için Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla büyük beğeni toplayan Kidman şarkı söyledi. Onun kadar yetenekli bir insanın şarkı söyleyebiliyor olmasına şaşırmadık tabii. Sadece müzisyen olan eşi Keith Urban ile birlikte zaman zaman düet yaptığını bilmiyorduk.

Urban’ın Female isimli şarkısını seslendiren ikiliyi, evlerindeki piyanonun başında yan yana otururken görüyoruz. Video çekimini de kızları Sunday ve Faith gerçekleştiriyor. Sözleriyle cinsel taciz konusuna parmak basan şarkının Hollywood'un taciz skandallarıyla sarsıldığı bu dönemde çok önemli bir anlam ifade ettiğini söyleyebiliriz. Urban'ın 'kadınlığın kutlaması' olarak tarif ettiği şarkı, Nicole Kidman'ın kadife sesiyle buluşunca doğal olarak etkisi artıyor. 

Instagram paylaşımının altına "Dünya Kız Çocukları Günü'nün şerefine..." notunu düşen Kidman, kariyerinin 35. yılında bile hepimizi şaşırtabiliyor. 

Nicole Kidman'ın muhteşem performasını izlemek için tıklayın!

Nicole Kidman'dan Not Almanız Gereken 5 Söz

ETİKETLER: NİCOLE KİDMAN , KEİTH URBAN , FEMALE