27 Ağustos 2020

Katy Perry ve Orlando Bloom'un Bebeği Doğdu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

katy-perry-orlando-bloom-baby-pregnant-birth

Katy Perry ve Orlando Bloom uzun bir süredir birlikte. Geçtiğimiz sene sevgililer gününde nişanlandıklarını açıklayan çift, Katy Perry'nin Mart ayında yayınladığı klibinde de bir bebek beklediklerini tüm dünyaya duyurmuştu.

katy-perry-orlando-bloom-baby-pregnant-birth

Fotoğraf: @katyperry

Problemsiz bir hamilelik geçiren ve bebeklerini heyecanla bekleyen çift, ailelerinin yeni üyesine sonunda kavuştu. Küçük kızlarına merhaba diyen Katy ve Orlando bebeklerinin ismini Daisy Dove Bloom olarak açıkladı. Görünüşe bakılırsa Katy, mayıs ayında çıkardığı teklisi 'Daisies' ile bize kızının ismiyle ilgili ufak bir ipucu vermiş!

katy-perry-orlando-bloom-baby-pregnant-birth

Fotoğraf: @unicef

Bu mutlu haberi ise Unicef, kendi Instagram hesabından duyurdu. Unicef'in iyi niyet elçileri arasında olan Orlando ve Katy, gönderinin altına bir mektup yazarak mutlu, sevinçli ve huzurlu olduklarını söyledi. Ancak başka birçok ebeveynin kendileri kadar şanslı olmadığının altını çizen ikili, kızları Daisy Dove adına bir bağış sayfası paylaşarak takipçilerinden bebeklerin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda dünyaya gelebilmeleri için destek olmalarını rica etti. Biz de çifti bu ince davranışları ve dünyaya gelen minik kızları için tebrik ediyor ve Daisy Dove ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

İlgili Başlıklar